Drodzy Goście,

miło mi powitać Was na naszej stronie internetowej. Wprowadziliśmy wiele zmian – dla Was ale i dla nas. Trwa remont dworku i mamy nadzieję, że już w połowie kwietnia najistotniejsze dla funkcjonowania obiektu składowe zostaną ukończone.

Charakter oferowanych w Dworku usług  będzie inny choćby  przez sam fakt, że zmienili się właściciele, którzy na dodatek zamieszkali we dworku. Nie będziemy więc już wynajmowali całego obiektu tylko jego część, ale za to zaoferujemy Wam możliwości, których wcześniej nie było.

Jeśli zechcecie będziecie mogli nauczyć się rozpoznawać zioła i grzyby lecznicze – (spacer z fitoterapeutą, kursy zielarskie, porady zielarza), skorzystać z zalet naturoterapii  (wodolecznictwo, gimnastyka na świeżym powietrzu, hirudoterapia, bańki lekarskie). Mam nadzieję już niedługo nad pogłębionym stawem stanie także sauna. W przyszłym sezonie będzie także można wybrać się na spacer konny. Jestem instruktorem jeździectwa ale na razie konie pozostały w Matytach, bo muszę założyć pastwiska i zbudować dla nich wiatę.

Kto zechce podczas pobytu będzie mógł zamówić chleb wypiekany w gospodarstwie, ser, naturalne wędliny, kiszonki i octy ziołowe. Będziemy także starali sie oferować sezonowe pyszności z roślin leczniczych.

 

CENNIK

Dworek:

pokój dwuosobowy z łazienką i i możliwością korzystania z ogólnodostępnej kuchni, wyposażonej we wszystko, co trzeba by przygotować smaczne posiłki i zjeść w miłej atmosferze: od 250 zł do 350zł za dobę

apartament dwupokojowy  dla max czterech osób z  łazienką i możliwością korzystania z kuchni: od 400 do 550 zł za dobę

 

Loft

bardzo duży apartament z salonem połączonym z kuchnią oraz dwoma dużymi sypialniami (do 6/ciu osób) od 600 zł.

 

Ceny zależne są od długości trwania pobytu oraz sezonu: wysoki  (okres około świąteczny i sylwestrowy, święta Wielkiej Nocy, Majówka, od 20.06 do 31.08),  średni (pozostały okres w maju, czerwcu, wrześniu i październiku), niski (listopad, luty, pozostały okres w grudniu, styczniu, marcu i kwietniu).

Lubimy zwierzęta (sami mamy psy, koty, konie) i chętnie zapraszamy gości z psami pod warunkiem akceptacji regulaminu: pies na terenie gospodarstwa musi chodzić na smyczy, potrzeby fizjologiczne pies załatwia poza ogrodzonym terenem gospodarstwa, pies nie może być agresywny względem ludzi i zwierząt, nie może też zakłócać spokoju innym gościom i gospodarzom poprzez wycie, uporczywe szczekanie itp itd.

Cena za pobyt psa za dobę 10 zł.

 

 

Chętnie przygotujemy dla Państwa kolację lub obiad na spotkanie rodzinne, biznesowe, okolicznościowe. Oferujemy kuchnię tradycyjną, makrobiotyczną, sezonową z wykorzystaniem dziko rosnących roślin leczniczych.

 

 

Zapraszamy na nasz profil na FB: Worowy Dworek

 

oraz na profil prowadzonego dawniej przez nas a dzisiaj już przez nasze dzieci innego obiektu: Przystani! w Matytach.

Przystań! prowadziliśmy wraz z mężem przez ponad dwadzieścia trzy lata. Dzisiaj zarządzą nią córka Joasia wraz z swoim przyjacielem Michałem. FB: Gospodarstwo Agroturystyczne Przystań!

 

Zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

Rezerwacje przyjmowane są wyłącznie drogą mailową oraz osobiście.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % ceny usługi.

Dorota Paśko Sawczyńska z Rodziną

 

 

Comments are closed.